Temiz Çevre Engelsiz Hayat

Değerli GİSAŞ Çalışanları;

Hepimiz gün içerisinde yoğun bir şekilde çalışıyoruz ve bu yoğun tempo içerisinde çoğu zaman önceliklerimizin sırası değişebiliyor. Bizler sahip olduğumuz kıymetli uzuvlarımız sayesinde bir çok işimizi kolayca halledebiliyorken, maalesef ki ülkemizde bu değerlere sahip olmayan yaklaşık 5 milyon insan var. Bu da ülke nüfusumuzun neredeyse %7’ sine denk geliyor.

Bu farkındalık ile GİSAŞ ailesi olarak amacımız yalnızca hizmet vermek, çok çalışmak değildi, bizler aynı zamanda kalplere de dokunmak istedik. Bu amaçla 2013 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ nın başlatmış olduğu “TEMİZ ÇEVRE ENGELSİZ HAYAT” projesine katıldık ve bitkisel atık yağlarımızı kuruluş bünyemizde toplayarak, bir çok insanın akülü tekerlekli sandalyeye ve görme engelli bastonuna ulaşmasına katkıda bulunduk. Güzel olan her şeyi, hep birlikte duyarlılık göstererek yaptık ve bu nedenle aşağıdaki fotoğrafları sizlerle de paylaşmak istedik; onların mutluluklarını izlemek bile bizler için yeterliydi.

Bizler, bu gönüllülük esaslı projede sevginin her daim kazanan olduğuna inanarak, engelleri birer birer ortadan kaldırmaya devam ediyor ve “EN BÜYÜK ENGELİN, SEVGİSİZLİK OLDUĞU” bilincinin her bireyde oluşması için var gücümüzle çalışıyoruz.

Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyor ve projemizin halen devam ettiğini önemle belirtmek istiyorum.

Katılımlarınızı bekliyoruz..